Strona główna > Dla Pacjenta > Kontakt

Terapia i Diagnostyka Covid

Neuroradiochirurgia - EXIRA GAMMA KNIFE
Siec laboratoriów do diagnostyki COVID-19W ramach terapii w Grupie Voxel działalność realizowana jest w następujących spółkach:


LABORATORIA DIAGNOSTYKI COVID 19 

Vitomed posiada sieć Laboratoriów Diagnostycznych wykonujące badania metodą RT-PCR w kierunku potwierdzenia obecności wirusa SARS-CoV-2. 

Nasze Laboratoria zlokalizowane są w:

Gliwice
ul. Radiowa 2 

Nowy Sącz
ul. Młyńska 10

Warszawa
ul. Solec 93  

www.mldsolec.pl

PUNKTY POBORU: 

Dla Pacjentów, którzy chcieliby wykonać badanie metodą RT PCR w naszych Laboratoriach uruchomionych jest obecnie 20 punktów pobrań w których pobierane są próbki do badania.

Kliknij, żeby poznać lokalizacje i godziny otwarcia punków pobrań: https://vitomed.pl/tmp/punkty-pobran/

Vitomed bierze udział w realizacji badań diagnostycznych RT-PCR w ramach podwykonawstwa i współpracy z Wojewódzkim Szpitalem Podkarpackim w Krośnie.


EXIRA GAMMA KNIFE

Exira to podmiot leczniczy zlokalizowany w Katowicach, świadczący usługi z zakresu diagnostyki obrazowej oraz ambulatoryjnej i stacjonarnej opieki medycznej. W swojej strukturze posiadamy Pracownię Rezonansu Magnetycznego, Poradnię Neurochirurgiczną oraz Oddziały Neurochirurgii i Radioterapii. Nasza placówka wyposażona jest w aparat Gamma Knife Perfexion, dostarczony oraz nadzorowany przez pioniera w dziedzinie leczenia nowotworów i chorób mózgu, szwedzką firmę Elekta. 

Zobacz więcej: https://gammaknife-exira.pl