27.10.2023

POZNAŃ – ZMIANA LOKALIZACJI PRACOWNI MR

Szanowni Pacjenci,

Z przyjemnością informujemy, że nasza pracownia rezonansu magnetycznego (MR) w Poznaniu zmienia lokalizację. Od dnia 30 października 2023, zapraszamy Państwa na badania do nowej siedziby znajdującej się pod adresem ul. Głogowska 151. Pracownia diagnostyki obrazowej Voxel mieści się w skrzydle C budynku Giant Office.

Nowa lokalizacja została wybrana w celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości obsługi oraz większego komfortu dla Pacjentów. Nowoczesne wyposażenie pracowni pozwoli nam na podniesieniu Państwa komfortu i jakości świadczonych przez nas usług.

Z nową lokalizacją nie wiąże się zmiana godzin otwarcia i wykonywania badań. Pracownia będzie czynna w godzinach: 08:00-18:00 od poniedziałku do piątku.

W pracowni wykonujemy zarówno badania prywatne jak i procedury refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W celu rejestracji na badanie prosimy o kontakt z pracownią pod numerem telefonu: 61 674 99 00 lub na adres mailowy: mr2.poznan@voxel.pl

Zachęcamy także do skorzystania z naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące przygotowania do badań oraz możliwość umówienia się na wizytę online.

Pragniemy zapewnić, że wszelkie umówione wcześniej badania nie ulegają zmianie i prosimy o przybycie do nowej lokalizacji zgodnie z wyznaczonym terminem. Jednocześnie serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przeprowadzką i prosimy o wyrozumiałość.

Z poważaniem,

Zespół Voxel S.A. 

Zobacz także