07.10.2021

Nagrody dla VITOMED – BEZPIECZNY SZPITAL PRZYSZŁOŚĆI

W czwartek 30 września 2021 roku, podczas uroczystej Gali w auli Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji Warszawie, wręczono nagrody Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2020.  Konkurs promuje osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy działające w ochronie zdrowia, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększanie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali.

Z wielką satysfakcją informujemy, że VITO-MED sp. z o.o. i mobilne pracownie wirusologii zostały wyróżnione w kategorii „Nowatorskie produkty i e-usługi poprawiające jakość życia i zdrowia” tegorocznej edycji konkursu Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2020.

Co więcej, Prezes Szpitala VITO-MED sp. z o.o. Pani Anna Gil otrzymała Nagrodę Specjalną w Konkursie za innowacyjne podejście do walki z COVID-19 w roku 2020.

Patronat honorowy nad Inspiracjami 2020 objęli również p.o. prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Filip Nowak oraz dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – PZH – Państwowego Instytutu Badawczego dr hab. n. o zdrowiu Grzegorz Juszczyk.

WWW.VITOMED.PL

Zobacz także